Svečana podjela svjedodžbi maturantima

U popodnevnim satima 30. lipnja 2017. godine održana je svečana podjela  svjedodžbi našim maturantima.

Na samom početku, maturantima se obrati ravnatelj Borivoj Dokmanović te im poželio mnogo uspjeha  u nastavku školovanja i potrazi za zaposlenjem.

U nastavku je slijedila priredba u kojoj su nastupile učenice naše Škole, Daria Miljenović, Sanja Trbović,  Zorana Konjević i Lea Šabanagić.

Naš program je  obogatila  glazbenom točkom naša gošća, učenica OGŠ Ive Tijardovića iz Delnica, mlada pijanistica Valentina Alinčić.

Nakon priredbe, razrednice završnih razreda, Elena Popović, Dejana Carević Kranjčec i Nataša Volf Pleše obratile su se svojim učenicima prigodnim riječima te im uručile završne svjedodžbe.

U našoj se školi već tradicionalno bira učenik generacije. Ove školske godine za naj učenicu generacije izabrana je  Kaja Petrović, učenica 4.a razreda, a za naj učenika Učeničkog doma, Mane Ivošević, učenik 3. s razreda. Budući da nagrađeni učenici nisu  bili nazočni, ravnatelj je nagrade uručio Kajinoj majci i Maninoj razrednici.

Grad Vrbovsko svake godine nagrađuje učenike koje su sve četiri godine školovanja završili s odličnim uspjehom, kao i naj učenike generacije i učeničkog doma. Nagrade su ove godine dobili već navedeni učenici, Kaja Petrović i Mane Ivošević. U ime Grada maturantima se prigodnim riječima obratila pročelnica Jedinstvenog upravnog odjela Grada Vrbovskog, Marina Tonković te uručila novčane nagrade.

objavio: Nataša Volf Pleše   datum: 3. 7. 2017.