Prodajni trening Vježbeničke tvrtke Skleca d.o.o., Moravice

Posljednjeg nastavnog dana prije proljetnih praznika, maturantice 4.A razreda ekonomskog smjera uspješno su provele prodajni trening u sklopu nastavnog predmeta Vježbenička tvrtka.

Potencijalnim kupcima su, ispred Minimarketa Gavranović, nudile dekorativne keramičke posudice Sklece u dvije varijante: bez svijeće i sa svijećom, koje su, kroz našu Učeničku zadrugu, same proizvele pod mentorstvom prof. Gordane Hajdin.

Proizvodnji je prethodilo anketno istraživanje tržišta, analiza istraživanja tržišta te izrada Izvješća. Nakon završene proizvodnje uslijedila je kalkulacija prodajne cijene te izrada promidžbenog materijala: deklaracije sa QR kodom, posjetnice, letka, cjenika i kataloga, pod mentorstvom prof. Diane Kurilić.

U privitku pogledajte Izvješće o proizvodnji Skleca.

Zahvaljujemo gospodinu Damiru Zanoškaru, vlasniku naše partnerske tvrtke Gorski d.o.o., Fužine na doniranom pčelinjem vosku.

Svima zahvaljujemo na poticajnoj suradnji jer su sve Sklece prodane do kraja 6.-og nastavnog sata.

Sav prihod od prodaje namijenjen je maturantskim potrepštinama.

prof. Diana Kurilić

Priloženi dokumenti:
Izvjesce_o_proizvodnji_Skleca.docx (29.00 MB)

objavio: Diana Kurilić   datum: 14. 4. 2022.