Multimedija u školi

Grupa „Multimedija u školi“ pod vodstvom profesorica Ive Brajdić i Marine Rauker Koch započela je suradnju s Gradskom knjižnicom Vrbovsko.

Grupa je osnovana početkom ove školske godine, a do sada je već realizirano nekoliko radionica u školi. Npr., održan je interni natječaj kojeg je pobjednica učenica 2.a razreda Mirjana Kujundžić. Mirjana je osmislila kolaž sliku za kalendar škole i naslovnicu za Godišnjak koji je upravo u tisku.

Suradnja s Gradskom knjižnicom Vrbovsko započela je na poziv ravnateljice Gradske knjižnice Vrbovsko Gordane Vučinić. Zadatak učenika bit će osmisliti grafički izgled članskih iskaznica za spomenutu knjižnicu. Natječaj će biti anoniman. Svaki učenik može poslati i veći broj grafičkih rješenja. Ravnateljica Gordana Vučinić istaknula je da će učenik čiji uradak bude proglašen najboljim biti nagrađen prigodnim poklonom i besplatnim članstvom u Gradskoj knjižnici Vrbovsko.

Zato, dragi učenici, prionite na posao-isplatit će se!

Članovi i voditeljice „Multimedije u školi“ nadaju se da je ovime suradnja s Gradskom knjižnicom Vrbovsko tek započela te da će sličnih radionica biti još mnogo.

Hvala na suradnji!

objavio: Iva Brajdić   datum: 24. 12. 2009.

« Svibanj 2024 »