VT Medica d.o.o. Moravice

MEĐUNARODNI SAJAM VJEŽBENIČKIH TVRTKI U CELJU, SLOVENIJA, 11.3.2015.

Jučer je u Celju održan 9. Međunarodni sajam vježbeničkih tvrtki.

Među 58 vježbeničkih tvrtki uspješno se predstavila i naša Medica d.o.o., Moravice.

Iz 4.A razreda na Sajmu su nastupile:

Suzana Pošmuga koju posebno pohvaljujemo za iskazano nesebično zalaganje, kreativnost, poduzetnost, samostalnost i odlučnost u predstavljanju tvrtke na pozornici, na engleskom jeziku, uz PowerPoint prezentaciju; TV intervju na engleskom jeziku; postavljanje štanda; poslovanje na štandu.

Sara i Samanta Malešić timski su i poslovno odradile sve poslovne sastanke, a također su sudjelovale u postavljanju štanda i kupoprodaji.

Marina Hibler je pokazala veliku inicijativu i kreativnost u postavljanju štanda te sudjelovala u kupoprodaji.

Dajana Kosanović je sudjelovala u postavljanju štanda i kupoprodaji.

Iz 3.A razreda asistirale su:

Evlijana Perić i Denisa Crnković. Nesebično su pomogle svojoj partnerskoj tvrtki dijeljenjem pozivnica za štand sa bombonima po čitavoj dvorani kroz koju su, u više navrata, prošetale i našu maskotu.

Naime, učenica Matea Mihelčić,1.A nam je, za ovu priliku, velikodušno posudila svog velikog plišanog medvjeda koji je u žutoj majici sa nazivima naše tvrtke i škole postao nezaobilazan i upečatljiv član navedenog tima. Zahvaljujemo.

Nismo pobijedili, ali da se sutra ponovo organizira navedeni Sajam: ništa ne bismo promijenili u svom nastupu. Važno je sudjelovati i učenicima pružiti ovakvo nezaboravno i nadasve korisno poslovno i osobno iskustvo.

Zahvaljujemo i našim donatorima. Županija i ove školske godine sufinacira kreativan rad učenika naših vježbeničkih tvrtki, a tvrtka Gorski d.o.o., Fužine nam je ponovo donirala med za degustaciju.

objavio: Diana Kurilić   datum: 12. 3. 2015.