2. međunarodni sajam vježbeničkih tvrtki u Moravicama

22. 3. 2013. održali smo 2. međunarodni sajam vježbeničkih tvrtki u Moravicama.

Cilj manifestacije:

Međunarodni sajam vježbeničkih tvrtki u Celju, Slovenija otkazan iz financijskih razloga. Voditeljica vježbeničkih tvrtki u Moravicama je radi motivacije učenika za rad smatrala nužnim organizirati bar umanjeni međunarodni sajam koji stane u jednu učionicu.

Sredstva:

Subvencija Županije za kreativan rad učenika vježbeničke tvrtke

Program:

1. Uvodna riječ organizatorice prof. Diane Kurilić, dipl. oec.
  2. Pozdravni govor ravnateljice Milice Matić, prof.
  3. Predavanje gđe Stele Mulc, predstavnice poduzetničkog inkubatora PINS d.o.o., Skrad
  4. Prezentacija vježbeničke tvrtke Medica d.o.o., Moravice od strane Ivane Petrović, predstavnice za odnose s javnošću
  5. Prezentacija vježbeničke tvrtke Skleca d.o.o., Moravice od strane Barbare Mance, predstavnice za odnose s javnošću
  6. Prezentacija vježbeničkih tvrtki Srednje škole Črnomelj, Slovenija
  7. Sklapanje poslova, zakuska i druženje

Zahvale:

Zahvaljujemo svima koji su nam na bilo koji način pomogli, bez vas se ništa od navedenog ne bi moglo ostvariti.

1. Ravnateljica Milica Matić, prof. je svojom dozvolom omogućila pripremu i provedbu manifestacije.
  2. Odgajateljica Venka Đurić, prof. mentor je sa učenicima vježbeničke tvrtke Skleca d.o.o., Moravice održala radionicu izrade ukrasnih uskršnjih jaja, promidžbeni poklon gostima iz Črnomlja.
  3. Davorka Radovanović, prof. je recenzirala prijevod promidžbenog materijala na engleski jezik.
  4. Sonja Jurić, prof. je recenzirala prijevod promidžbenog materijala na njemački jezik.
  5. Marina Rauker Koch, prof. mentor je printala promidžbeni materijal.
  6. Renata Brajdić Gašparac, dipl. oec. nam je ustupila učionicu br.11.
  7. Katarina Patrčević, dipl. oec., pedagoginja Ljiljana Carević, prof., psiholog Jasmin Sergej i Željka Vrcelj, prof. mentor su nam svojim dolaskom iskazali podršku.
  8. Naše kuharice su pripremile zakusku.
  9. Naš ekonom, gđa Micika je nabavila sve potrebno za zakusku.

objavio: Diana Kurilić   datum: 22. 3. 2013.