Međunarodni simpozij „Interdisciplinarnost prometa i logistike“

Međunarodni simpozij „Interdisciplinarnost prometa i logistike“ održan je od 3. do 5. 10. 2024. u Sarajevu. Na simpoziju su se okupili stručnjaci iz obrazovanja u području prometa i logistike. Željeznička tehnička škola Moravice aktivno je sudjelovala na Simpoziju s dva stručna rada.

Stručni rad na temu „The development of the railway traffic system – the construction of a new lowland railroad Zagreb-Rijeka“ izradile su i prezentirale nastavnice naše škole Tanja Burić i Svjetlana Glad.

Stručni rad na temu „The implementation of battery and hybrid trains on croatian railways“ izradila je i prezentirala nastavnica Svjetlana Glad u suautorstvu s nastavnicom Majom Šajn iz Obrtničke i tehničke škole Ogulin.